Суші

Всі
Сортувати у порядку збільшення

Доставка нігірі та гунканів у Полтаві

"Япошка" - це мережа ресторанів в Україні, яка здійснює доставку традиційних страв японської кухні і не лише у багатьох містах, включаючи Полтаву. Докладніше про популярні страви з меню:

  • Нігірі (у перекладі з японської – "жменя") – для приготування на маленьку кульку рису викладають рибу (зазвичай сирий тунець, лосось чи вугор). Крім цього, можна приготувати нігірі з креветками або іншими інгредієнтами.
  • Гункан – це різновид суші, що передбачає рис, спресований у овальну форму, по колу обернений водоростями норі. Зверху може бути різна начинка. Найчастіше як начинка використовують лососеву ікру, лосось, вугор, тигрову креветку, водорості вакамі, тунець або сирний мікс.

Часті питання

Нижче наведено відповіді на найпопулярніші питання щодо доставки нігірі та гунканів у Полтаві.

Чому нігірі та гункани популярні у Полтаві?

Гункани та нігірі у Полтаві популярні завдяки тому, що весь процес приготування простий і не займає дуже багато часу. Проте феєрія смаків від нігірі і гунканів точно забезпечена.

Як замовити доставку нігірі та гунканів у Полтаві?

Доставку нігірі та гунканів у Полтаві можна замовити цілодобово у "Япошці". Також доступний самовивіз. Актуальні ціни вказано на сайті. Безкоштовна доставка здійснюється при замовленні на вказану в розділі “Доставка та оплата” суму. Також на сайті можна переглянути чинні акції.